ForumTurkey
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Karahan Online Uyeols10
ForumTurkey
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Karahan Online Uyeols10
ForumTurkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKarahan Online EmptyAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karahan Online

+3
Admin
Majestic
Kean_
7 posters
YazarMesaj
Kean_
Yardım Ekibi
Yardım Ekibi
Kean_

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 50
Rep Puanı Rep Puanı : 600097
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/09/09
Nerden Nerden : BURSA
Yaş Yaş : 30

Kredi
Kredi Kredi: 0

Karahan Online Empty
MesajKonu: Karahan Online   Karahan Online I_icon_minitimeSalı Eyl. 08 2009, 17:47

GENEL BAKIŞ

Karahan Online Guide_bullet02 Muhteşem Ejder KavmiKarahan Online Guide_overview03
Diğerlerine kıyasla daha ortalamadırlar. Çok uç derecede güçlü bir yanları olmayan dengeli ve oturmuş karakterlerdir. Kılıç, pala ve savaş eldiveninde uzmanlaşırlar. Kılıç ve pala daha yakın mesafe silahlarıyken savaş eldiveni Ejder Budunu üyelerinin iç güçlerini kullanrak uzun mesafelere saldırılar yapmasına olanak verir.

Karahan Online Guide_bullet02 Azametli Yılan KavmiKarahan Online Guide_overview04
Diğer budunlara oranla bedensel hünerleri düşük de olsa bunu üstüm silah tasarımlarıyla kapatan bir topluluktur. Azametli Yılan Kavmi’nin diğerlerine daha üstün olan ani saldırıları düşmanlarını hızla bertaraf etmek için düşünülmüştür.

Yılan Kavmi’nin kendilerine özel bir silahı vardır. Kopuz. Görünüşte zararsız olan bu aletin uzan mesafelerden sse dalgalarını kullanarak düşmanları öldürebilmesinden dolayı sıklıkla suikastler için kullanılır. Yakın dövüşte Yılanlar hançeri tercih ederler.

Karahan Online Guide_bullet02 Azgın Pars KavmiKarahan Online Guide_overview05

Azametli Yılan Kavmiyle kıyaslandığında onların tam tersi gibidirler. Bedensel özellikleri ve güçleri çok daha üstündür. Hünerleri diğer iki kavimden de daha yüksektir. Boyutlarıyla ölçüldüğünde nispeten güçsün olan devasa silahlar taşırlar. Ama düşük saldırıları hızları sizi yanıltmasın; güçlü yapıları sayesinde çok fazla hasar verirler, bu özelliklerini unutmak çok sayıda savaşçının ölümüne neden olmuştur.

Karahan Online Guide_bullet02 Kadim GökkavimKarahan Online Guide_overview06

Liderleri Gökkavmin Onikilerinden Kara-Han'dır, Efsanevi Kılıç Ustası...

EŞYALAR
Karahan Online Guide_bullet02 Sıradan
Bunlar temel eşyalardır ve rahatça elde edilebilirler. Tipik olarak hiçbir özel geliştirme kazandırmazlar ve herhangi bir Oyun Dışı Karakterden (NPC) satınalınabilirler.

Karahan Online Guide_bullet02 Tek
Sıradan eşyalara benzer olarak bu eşyalar da bolca bulunurlar fakat duruma göre ekledikleri bonuslardan ötürü daha çok arzulanırlar. Bu faydalar Nitelik Hasarı veya daha ileri Dövüş Sanatları ustalığı olabilirler.

Karahan Online Guide_bullet02 Nadir
Çokça aranırlar, bu eşyalar isimleri gibi nadirdirler. Kullananlara kıymetli yararlar sağlarlar.

Karahan Online Guide_bullet02 Seçkin
Üstteki diğer sınıflardan daha çok arzulanırlar ve ele geçirmesi en zor olan eşyalardır. Ne var ki, bir kez bir görev bu tip bir eşyayı verebilecek kadar şanslı olduğunda, onlar sahip oldukları en güçlü gizli yeteneklerini meydana çıkarırlar.

KARAKOL SAVAŞLARI

Savaş AlanıSeviyeSavaş MetoduÖdüllerSüre Yıkık KasabaSeviye 10-19Yok Etme%10 Tecrübe Puanı
100000 Gümüş1 saatMavi Ejder KasabasıSeviye 20-29Kutsal Taşı Yok EtmeDoğu Denizi KasabasıSeviye 30-39Kasabayı Ele Geçirme%10 Tecrübe Puanı
300000 GümüşYıkık KasabaSeviye 40-49Yok EtmeMavi Ejder KasabasıSeviye 50-59Kutsal Taşı Yok Etme%10 Tecrübe Puanı
500000 GümüşDoğu Denizi KasabasıSeviye 60-69Kasabayı Ele GeçirmeYıkık KasabaSeviye 70-79Yok Etme%10 Tecrübe Puanı
700000 GümüşMavi Ejder KasabasıSeviye 80-89Kutsal Taşı Yok EtmeDoğu Denizi KasabasıSeviye 90-99Kasabayı Ele Geçirme%5 Tecrübe Puanı
1000000 GümüşMuyun KasabasıSeviye 100-105Kasabayı Ele Geçirme
+ Lider 11 saat 30dakikaMuyun KasabasıSeviye 106-112Kasabayı Ele Geçirme
+ Lider 1Bohai Kasabası1-3 UYok Etme + Lider 2%Bohai Kasabası4-6 UKutsal Taşı Yok Etme
+ Lider 3Yuhang Kasabası7-9 UKasabayı Ele Geçirme
+ Lider 4Bohai Kasabası10-12 UYok Etme + Lider 5Bohai Kasabası13-15 UKutsal Taşı Yok Etme
+ Lider 6Yuhang Kasabası16-18 UKasabayı Ele Geçirme
+ Lider 7Bohai Kasabası19-21 UYok Etme + Lider 8Bulut Kasabası22-24 UKutsal Taşı Yok Etme
+ Lider 9Yuhang Kasabası25-27 UKasabayı Ele Geçirme
+ Lider 10%2 Tecrübe Puanı 5000000 GümüşVerMilyon Kasabası28-30 UKasabayı Ele Geçirme
+ Lider 112 saat 30dakikaVerMilyon K

[b]--EŞYA GELİŞTİRME--YÜKSELTME--BİRLEŞTİRME[/b]

YÜKSELTME

Bu işlemi bulunduğumuz şehirdeki Kuman'da yaparız. Burada kullanacağımız taşlar mob'lardan yani kestiğimiz yaratıklardan düşer. Bazende görevlerde ödül olarak NPC'ler tarafından verilir. Yaptığınız işlem başarılı olursa; silahlarınızda hasar artışı, zırhlarınızda defans artışı, ayakkabılarda hızlı koşma ve daha yükseğe zıplama (skill kullanarak),takılarınızdaki bonuslardada özelliklerine göre artış elde edersiniz.

Dikkat edilmesi gereken noktalar:

1- İteminizin özelliğinin; kullanacağınız eritme iteminin özelliğiyle uyumlu olması gerekir. Yani "nadir" bir itemde sadece "tek" itemlerde kullanılan eritme taşını yada eritme kömürünü kullanamayız. "Nadir" itemler için Eritme Demiri veya Eritme Altını kullanılmalıdır.
2- Yükseltme işlemi başarısız olabilir yada iteminiz tamamen yanabilir.

Yükseltme oranları:
Eritme Taşı : %3
Eritme Kömürü : %6
Eritme Demiri : %9
Eritme Altın : %12
Eritme Platinyum : %15

Yükseltme sonucunda silahlarımız belli yüzdeye geldiğinde renk değiştirir.

%0 - %27 : sarı
%30 - %57 : yeşil
%60 - %87 : mavi
%90 - %117 : mor
%120 : kırmızı

BİRLEŞTİRME

Bu işlemi yine bulunduğumuz şehirdeki Kuman'da yaparız. Bu işlemi kısaca anlatmak gerekirse aynı özellikteki 2 itemi birleştirerek daha güçlü tek bir iteme dönüştürmektir. İşlem başarılı olursa iteminizin üzerinde birleştirme değeri 1 yazar.

1- Burada sadece nadir ve seçkin itemler birleştirilir.
2- Birleştireceginiz itemlerin ikisinede daha önce yükseltme işlemi uygulanmamış olmalıdır.
3- Birleştirme işlemi başarısız olabilir yada itemleriniz tamamen yanabilir.

GELİŞTİRME

Bu işlemi yine bulunduğumuz şehirdeki Kuman'da yaparız. Burada şu an için 4 adet Eritme Taşını, 1 adet Eritme Altınına yada Eritme Platinyumuna; 2 adet amazon taşını 1 adet selestin taşına geliştirme şansınız var. Şansınız var diyorum çünkü işlem başarısızda olabilir.

BİRLEŞTİRİLMİŞ İTEMİ YÜKSELTME

Bu işlemi yine bulunduğumuz şehirdeki Kutlu'da yaparız. Bu işlemin amaci itemimizin levelini yükseltmektir. Yani 45 lvl bir silahı Amazon taşı yada Selestin taşı ekleyerek 55 lvl'e yükseltebiliriz. Çok sorulan Amazon ve Selestin taşı bu işlem sırasında kullanılıyor.

1- Burada sadece nadir ve seçkin itemler yükseltilir.
2- Yükselteceğimiz iteme daha önce birleştirme işlemi uygulanmış olmalıdır.
3- Yükselteceğimiz iteme daha önce geliştirme işlemi uygulanarak %12 seviyesine ulaştırılmış olmalıdır.
4- Yükseltme işlemi başarısız olabilir yada iteminiz tamamen yanabilir

Oyunun Resmi Web Sitesi: http://www.karahanonlineworld.com/
Majestic
Aktif Üye
Aktif Üye
Majestic

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 113
Rep Puanı Rep Puanı : 600241
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/09/09
Nerden Nerden : Bursa
Yaş Yaş : 29

Kredi

Karahan Online Empty
MesajKonu: Geri: Karahan Online   Karahan Online I_icon_minitimeSalı Eyl. 08 2009, 17:50

Teşekkürler gökhan paylaşım için Ben bu oyunu oynadım cok gusel bir oyundur herkese tavsiye ederim Knight Tarzı Very Happy
http://www.forumturkey.forum.st
Kean_
Yardım Ekibi
Yardım Ekibi
Kean_

Kredi

Karahan Online Empty
MesajKonu: Geri: Karahan Online   Karahan Online I_icon_minitimeSalı Eyl. 08 2009, 17:51

Eyvallah canım Karahan Online Icon_cool
Admin
ForumTurkey Admin
ForumTurkey Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1024
Rep Puanı Rep Puanı : 61353045
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/08/09
Nerden Nerden : istanbul
Yaş Yaş : 27

Kredi
Kredi Kredi: Sonsuz

Karahan Online Empty
MesajKonu: Geri: Karahan Online   Karahan Online I_icon_minitimeSalı Eyl. 08 2009, 18:04

Knight ve tarzı oyunları oynamıyorum artık Very Happy teşekkürler.
Kean_
Yardım Ekibi
Yardım Ekibi
Kean_

Kredi

Karahan Online Empty
MesajKonu: Geri: Karahan Online   Karahan Online I_icon_minitimeSalı Eyl. 08 2009, 18:05

Çok güzel bir oyun bence
black_eagle
Uzman Üye
Uzman Üye
black_eagle

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 312
Rep Puanı Rep Puanı : 576
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 30/08/09
Nerden Nerden : Bursa-Kırcali

Kredi

Karahan Online Empty
MesajKonu: Geri: Karahan Online   Karahan Online I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 09 2009, 10:38

ben savaş oyunları pek sevmem ama bu güzelmişVery Happy
Enca
Emektar Üye
Emektar Üye
Enca

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 40
Rep Puanı Rep Puanı : 100073
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/08/09
Nerden Nerden : |BurSA|- [MastanL1]
Yaş Yaş : 26

Kredi

Karahan Online Empty
MesajKonu: Geri: Karahan Online   Karahan Online I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12 2009, 22:58

Güzel OyunA Benziyor Ama Bağamlılık Yapar Diye Korkuyom Very Happy Very Happy
BassHunteR
Aktif Üye
Aktif Üye
BassHunteR

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 146
Rep Puanı Rep Puanı : 600405
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/09/09
Nerden Nerden : İstanbul GaziOsmanPaşa
Yaş Yaş : 31

Kredi

Karahan Online Empty
MesajKonu: Geri: Karahan Online   Karahan Online I_icon_minitimePaz Eyl. 13 2009, 02:19

Oyunun İlk OyuncularındandıM Arada Oynuyordum Bu Oyundada Hile Hurda Çıktı Ve Kotalı Arkadaşlar Çok Şikayetçi Kota Düşmanı bir Oyun DiyebiliriZ Smile
http://www.gocmenbg.tk/
rock4ever89
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
rock4ever89

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 286
Rep Puanı Rep Puanı : 940
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/09/09
Nerden Nerden : Tekirdağ-Karabük
Yaş Yaş : 34

Kredi

Karahan Online Empty
MesajKonu: Geri: Karahan Online   Karahan Online I_icon_minitimePtsi Eyl. 14 2009, 21:57

Biz ark.larla oynacaktıkta begenmediler oyunu Smile
Admin
ForumTurkey Admin
ForumTurkey Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1024
Rep Puanı Rep Puanı : 61353045
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/08/09
Nerden Nerden : istanbul
Yaş Yaş : 27

Kredi
Kredi Kredi: Sonsuz

Karahan Online Empty
MesajKonu: Geri: Karahan Online   Karahan Online I_icon_minitimePerş. Ocak 21 2010, 12:58

güzel paylaşım sağol bide kaos diye bölüm açılmış oda güzel bir bölüme benziyor..

Karahan Online
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Silkroad Online
» Silkroad Online:Yabancılar Neden Türklerden Nefret Ediyor İçeride
» Tvnet Online Media Center 3.6
» Silkroad Online:Banlananlar Hakkında !!
» Silkroad Online:Blocklanan Charlar Hakkında-Açıklama